CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Greutate | 24 g |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Accesoriu |
| Tip arzator | Gaz |
| Destinat pentru | Aragaz |
| Brand compatibil | Universal |
| Numar bucati/set | 1 |
Pipa spate cotita pentru aragaz, filet interior, 1/2
12.12lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 23 × 52 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.