DIMENSIUNI |
|
| Latime | 115 mm |
| Lungime | 280 mm |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Granulatie | 180 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Benzi slefuitor |
| Suprafata lucru | Toate suprafetele |
| Unealta compatibila | Slefuitor |
Smirghel pentru slefuitor, 280 x 115 mm, P180, 5 buc / set
6.55lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 120 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.