CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Diametru de lucru | 20 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Metal |
| Tip produs | Freza |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Freza pentru pal, 20 mm
7.13lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 75 × 145 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.