CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Diametru de lucru | 6 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Freza |
| Suprafata lucru | Sticla |
| Utilizat pentru | Gaurire |
| Numar bucati/set | 10 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Freza diamantata pentru sticla, 6 mm, 10 buc / set
23.35lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 80 × 115 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.