CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Diametru de lucru | 55 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Otel |
| Tip produs | Freza |
| Suprafata lucru | Ceramica |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Freza diamantata pentru granit, 55 mm
59.44lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 55 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.