CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Diametru de lucru | 50 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Otel |
| Tip produs | Freza |
| Suprafata lucru | Ceramica |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Freza diamantata pentru granit, 50 mm
58.31lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 85 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.