CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Diametru de lucru | 16 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Freza |
| Suprafata lucru | Marmura |
| Utilizat pentru | Gaurire |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Freza diamantata pentru granit, 16 mm
18.82lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.