DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 40 mm |
| Diametru | 6 mm |
| Numar bucati | 250 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Tip produs | Conector |
| Utilizat pentru | Birou |
| Caracteristici cheie | Pentru mobilier |
Surub pentru cuplare pal, 6 x 40 mm, 250 buc / cutie
166.69lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 40 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.