DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 18 g |
| Inaltime | 35 mm |
| Numar bucati | 4 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Tip produs | Picior |
| Destinat pentru | Sustinere |
| Utilizat pentru | Dormitor |
Picior reglabil pentru mobila, M8 x 33 mm, 4 buc / set
20.87lei
1500
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 35 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.