DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 550 g |
| Inaltime | 410 mm |
| Numar bucati | 4 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Finisaj | Lucios |
| Material | Metal |
| Tip produs | Picior |
| Destinat pentru | Sustinere |
| Utilizat pentru | Dormitor |
Picior mare pentru masa crom, 41 cm, 4 buc / set
99.04lei
10
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 150 × 410 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.