DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 265 mm |
| Diametru | 15 mm |
| Greutate | 107 g |
| Numar bucati | 1 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Otel |
| Tip produs | Piston |
| Destinat pentru | Sustinere |
| Utilizat pentru | Bucatarie, Living, Birou |
| Caracteristici cheie | Piston (cilindru) cu gaz |
Amortizor cu gaz pentru bar, 265 mm
16.71lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 30 × 265 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.