CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Latime | 1 m |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 30 m |
| Greutate | 1325 g |
| Material | Fibra de sticla |
| Tip produs | Plasa tantari |
| Continut pachet | 1 x plasa insecte |
Plasa pentru tantari 1 x 30 m / rola, gri
75.99lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.325 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1010 × 100 × 100 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.