DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 72 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Piesa |
| Destinat pentru | Masina de spalat rufe |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Numar bucati/set | 4 |
| Tip piesa de schimb | Rulmenti |
Rulment pentru pompa, 6207RS, 35 x 72 x 17 mm, 4 buc / set
93.11lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.281 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 75 × 75 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.