DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 35 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Piesa |
| Destinat pentru | Masina de spalat rufe |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Numar bucati/set | 10 |
| Tip piesa de schimb | Rulmenti |
Rulment pentru pompa, 6202RS, 15 x 35 x 11 mm, 10 buc / set
56.39lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 37 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.