DIMENSIUNI |
|
| Latime | 155 mm |
| Lungime | 155 mm |
| Greutate | 52 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Silicon |
| Tip produs | Sita chiuveta |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 sita chiuveta |
Sita pentru chiuveta din silicon, GP-114
13.07lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 175 × 190 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.