DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 70 mm |
| Greutate | 14 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Sita chiuveta |
| Numar bucati | 2 |
| Continut pachet | 2 x Sita |
Sita pentru chiuveta, din plastic, Y136, 70 mm, 2 buc / set
8.08lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 115 × 160 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.