DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 60 mm |
| Greutate | 16 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Tip produs | Sita chiuveta |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Sita |
Sita pentru chiuveta, din metal, BMX4270, 60 mm
8.71lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 100 × 130 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.