DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 310 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Sifon |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Sifon |
Sifon tip butoias, mic, din plastic, pentru lavoar, 1″1/4
15.26lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 180 × 250 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.