DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 458 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Inox |
| Tip produs | Sifon |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Sifon |
Sifon tip butoias, din inox, pentru evacuare lavoar
31.69lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.458 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 120 × 320 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.