DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 80 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Sifon |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Sifon |
Sifon flexibil cu piulita metalica, 1″1/2 – 40 mm
9.35lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 295 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.